czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • 7 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2632

Szkolenie z taktyki działań poza terenem zurbanizowanym

Za nami:

Maskowanie w terenie zielonym, organizowanie zasadzki, pokonywanie przeszkód wodnych, a także odwrót taktyczny - to niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone i przećwiczone przez uczestników szkolenia organizowanego przez czechowicką Jednostkę Strzelecką 3028.

Reklama

Jednostka Strzelecka 3028
Jednostka Strzelecka 3028 · fot. Jednostka Strzelecka 3028


Szkolenie z taktyki działań poza terenem zurbanizowanym odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w godzinach 6.20-16.00. Podstawowe zagadnienia, które zostaną poruszone i przećwiczone podczas szkolenia: poruszanie się w szykach działanie w drużynie, maskowanie w terenie zielonym, zmiana pozycji, działanie w budy teamach, rolowanie, odwrót taktyczny, działania w natarciu drużyny, organizowanie zasadzki, obrona w zasadzce, budowa umocnionego punktu oporu, pokonywanie przeszkód wodnych, struktura dowodzenia, podział obowiązków i funkcji w zespole, rozkaz bojowy, reorganizacja i przygotowanie do wykonania zadania, a także budowa schronienia i zasady bytowania w warunkach bojowych. Szkolenie organizowane przez JS 3028 jest bezpłatne dla strzelców, pozostali chętni płacą 10 zł.

Harmonogram zajęć

  • 6:20 - zbiórka uczestników, sprawdzenie listy uczestników, wymarsz
  • 6:40 -16:00 - zajęcia programowe
  • 16:00 16:20 - podsumowanie i zakończenie zajęć


Osoby, które chcą wziąć udział w zajęciach powinny posiadać umundurowanie, atrapę broni długiej, kamizelkę taktyczną, rękawice robocze, okulary ochronne, farby maskujące, puszkę survivalową, karimatę i śpiwór, kapelusz/hełm, notatnik oraz obuwie zmienne. Każdy uczestnik zapewnia sobie wyżywienie we własnym zakresie, w taki sposób, by można się było przemieszczać. Ponadto od osób niepełnoletnich wymaga się zgody rodziców na udział w szkoleniu. Wszyscy chętni powinni posiadać także wykupione ubezpieczenie NNW. W razie braku wymaganego wyposażenia istnieje możliwość wypożyczenia po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zgłoszenia należy kierować na adres: jednostka.strzelecka.3028@gmail.com lub za pośrednictwem Facebooka: http://www.facebook.com/strzelec.cichy?ref=ts&fref=ts. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, organizację, stopień, funkcję, ukończone szkolenia oraz inne doświadczenia.

Szkolenie z taktyki działań poza terenem zurbanizo

BM / czecho.pl

źródło: Jednostka Strzelecka 3028 Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.