czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • 8 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2340

OPS prowadzi warsztaty dla seniorów i młodzieży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

Za nami:

Czechowicki Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pt: "W Czechowicach-Dziedzicach bezpieczniej". Program skierowany jest do seniorów i młodzieży z gminy Czechowice-Dziedzice.

W ramach projektu odbędą się wspólne warsztaty dla seniorów i młodzieży, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla seniorów i młodzieży, warsztaty dla seniorów, zajęcia edukacyjne dla seniorów, zajęcia edukacyjne dla kierowców autobusów komunikacji miejskiej, warsztaty dla przedstawicieli służb i instytucji, warsztaty dla młodzieży, zajęcia edukacyjne dla młodzieży, konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, a także konferencja dotycząca realizacji projektu dla wszystkich mieszkańców Gminy.Cele projektu to zbudowanie wspólnoty lokalnej dbającej o swoje bezpieczeństwo, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy w miejscu zamieszkania, w miejscach publicznych i ruchu drogowym, edukacja dla bezpieczeństwa społeczności lokalnej ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby ochrony dzieci, młodzieży i seniorów, doskonalenie współpracy interdyscyplinarnej służb i instytucji na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi nabór uczestników zajęć edukacyjnych i warsztatów. Do udziału zaprasza seniorów oraz młodzież. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem (32) 215-44-09 wew. 14).

Projekt jest finansowany z "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017".

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj