czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 listopada 2016
  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 3019

Dni otwarte z Afrodytą w salonie sukien ślubnych Piast

Artykuł sponsorowany:

W dniach 6-10 grudnia salon sukien ślubnych Piast zaprasza na "Tydzień z Afrodytą", dzięki któremu przyszłe Panny Młode mogą zapoznać się z ofertą sukien Afrodyty.

Dni otwarte z Afrodytą w salonie sukien ślubnych Piast


W tym czasie w salonie gościć będzie ponad 20 najpiękniejszych modeli sukien z kolekcji Prive 2017 tego producenta. Dla Klientek, które podczas tego tygodnia zdecydują się na zakup swojej wymarzonej sukni, salon przygotował rabat w wysokości 10%.

Salon Piast oferuje przyszłym Pannom Młodym suknie znanych i cenionych na polskim rynku jak i zagranicą producentów - m.in. Margarett, Annais oraz wcześniej wspomnianej Afrodyty. Na miejscu salon posiada ponad 90 modeli sukien gotowych do mierzenia, trafiających w różne gusta a przy tym w niskich cenach. Od lat przyjeżdżają tu kupować suknie klientki z całego Śląska, Małopolski i z zagranicy. Suknie ślubne są szyte na miarę, z uwzględnieniem indywidualnych życzeń klientki - zmiany ozdób, fasonu czy rodzaju tkaniny. Jeśli Klientka nie znajdzie wśród sukien w salonie tej wymarzonej, salon oferuje możliwość uszycia sukni według jej indywidualnego projektu.

W salonie Piast poza sukniami Panny Młode mogą zakupić również dodatki uzupełniające ślubny strój m.in. buty ze skóry, które można przefarbować po ślubie, bolerka, koszulki, welony, stroiki, biżuterię czy bieliznę. Ważne jest aby móc przymierzyć i dobrać wszystko w jednym miejscu - efekt końcowy jest od razu widoczny, bez niespodzianek w tym Jedynym Dniu.

Podjęcie decyzji co do wyboru sukni jest często trudne i stresujące dlatego w trosce aby każda Klientka została należycie obsłużona, bez pośpiechu i z poszanowaniem waszego czasu zachęcamy aby wcześniej umówić wizytę telefonicznie.

Salon sukien ślubnych Piast


Salon sukien ślubnych Piast
Pszczyna ul. Piastowska 8 (I piętro)
tel. 781-461-652
www.sukniepiast.pl