czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2074

Panuje wszędzie - świąteczna gorączka!

Artykuł sponsorowany:

Co roku o tej samej porze mierzymy się z podobnym dylematem: co sprezentować najbliższym pod choinkę. Problem, można by powiedzieć odwieczny, szczególnie jeśli jesteśmy szczęśliwymi "posiadaczami" dużej rodziny. Wówczas pomysły wyczerpują się ze zdwojoną prędkością i do głowy przychodzi tylko jedna myśl: czy w ogóle jest sens robić podarunki?

Sklep Decorto


Pytanie, czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie ten magiczny, wigilijny wieczór z pięknie nakrytym stołem i migoczącą choinką, pod którą nie ma ani jednego prezentu? Zapewne prezenty to nie to, co najważniejsze podczas świąt, ale z całym przekonaniem niosą za sobą wiele emocji i radości, w szczególności najmłodszym domownikom. Dlatego, niejednokrotnie pomimo wielkiego zniechęcenia do przedświątecznych zakupów, warto o nich pomyśleć nieco wcześniej, zaglądając do sklepów internetowych jak np do Decorto.pl i tym sposobem, w domowym zaciszu zainspirować się, znaleźć najlepsze pomysły na prezenty dla rodziny i przyjaciół.Decorto.pl ma swój stacjonarny odpowiednik, który jeszcze do niedawna mieścił się w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Jednak z końcem listopada sprzedaż stacjonarna odbywa się w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Pocztowej.

Śmiało można powiedzieć, że jest to największa baza pomysłów na świąteczne podarunki - i te użyteczne i funkcjonalne, i te designerskie i luksusowe i te dla najmłodszych, a także te łączące ze sobą wszystkie powyższe cechy. Warto tutaj zajrzeć nie tylko ze względu na zakup prezentów.

Jeśli zostaliśmy organizatorami Wigilii dla całej rodziny, a nie mamy pojęcia, w jaki sposób podjąć to wyzwanie, a tym bardziej jak efektownie udekorować na ten czas mieszkanie, warto zaopatrzyć się w kilka podstawowych przedmiotów, które pomogą dobrać przemiłe Panie obsługujące sklep. W końcu tradycyjna kolacja wigilijna z białą, elegancką porcelaną, (najlepiej delikatnie zdobioną), polerowanymi na wysoki połysk sztućcami, czy przyciągającymi uwagę świecznikami musi usatysfakcjonować każdą teściową.

Talerze jednak nie mogą być puste. Musimy odpowiednio przygotować potrawy, dlatego warto zaopatrzyć się również w solidne garnki, niezawodne noże, skrobaczki do ryb czy obieraczki do warzyw i owoców (również dostępne na Pocztowej).

Warto już dziś zapoznać się z ofertą sklepu Decorto, by nie dopadła nas typowa świąteczna gorączka, która może zepsuć tę spokojną i magiczną atmosferę świąt.

Sklep DecortoCzechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa 14
tel. 32 215 23 40
e-mail: sklep@decorto.pl
www.decorto.pl