czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 listopada 2016
  • wyświetleń: 5110

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie. Wielkie otwarcie!

Artykuł sponsorowany:

W piątek 2 grudnia nastąpi nowe otwarcie Media Markt w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Sklep, zmodernizowany zgodnie ze współczesnymi trendami w branży elektroniki użytkowej, zaskoczy klientów nie tylko odmienionym wyglądem, ale też jeszcze lepszą funkcjonalnością. Nowemu otwarciu towarzyszyć będą atrakcje oraz ciekawa oferta promocyjna.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Media Markt w Bielsku-Białej działa w Centrum Handlowym Sarni Stok już od 2001 roku. Po piętnastu latach obecności na rynku, śmiało można stwierdzić, iż nasz sklep jest pierwszym adresem dla mieszkańców miasta i okolic, poszukujących atrakcyjnej i kompleksowej oferty w zakresie elektroniki użytkowej - mówi Daniel Kwieciński, Dyrektor Marketu Media Markt w Bielsku-Białej. - Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, zmodernizowaliśmy go tak, aby zakupy w nim stały się jeszcze bardziej komfortowe. Chcemy, by Media Markt niezmiennie pozostawał miejscem odkrywania przyjemności z technologii.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Sklep o całkowitej powierzchni 3 400 m2 przeszedł gruntowną modernizację, stając się najnowocześniejszą placówką tego typu w regionie. Innowacyjne produkty z obszaru nowoczesnych technologii zostały wyeksponowane w sposób ułatwiający poznanie ich zalet i wypróbowanie funkcji. Klienci znajdą tu pełen wybór urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu i biura m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy, produkty AGD.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Sklep posiada również kompleksową ofertę artykułów umożliwiających realizację życiowych pasji: sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, muzykę i filmy oraz produkty z zakresu coraz bardziej popularnej elektroniki sportowej (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS). Ciekawą propopozycją dla klientów szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie jest również szeroki wybór produtków marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ czy ISY. Profesjonalny personel pomoże w wyborze sprzętu najlepiej dostosowanego do potrzeb i stylu życia kupujących.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Chciałbym również mocno podkreślić kompleksowość oferowanych przez nas usług, która wyróżnia nas na tle konkurencji - dodaje Daniel Kwieciński, Dyrektor Marketu Media Markt w Bielsku-Białej.

Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów. Klienci mogą zamówić nie tylko dostawę, ale również instalację w domu zakupionego telewizora czy sprzętu AGD. Nabywając komputer czy tablet wiele osób korzysta z usługi pierwszej instalacji, czy przegrywania danych z urządzeń. Dużą popularnością cieszy się również zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. W Media Markt można zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet na zakup energii. Na miejscu można także odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym http://www.mediamarkt.pl.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Nowemu otwarciu Media Markt w Bielsku-Białej towarzyszyć będzie ciekawa oferta promocyjna ze wszystkich kategorii produktowych, np.:

  • Telewizor Samsung LED 40" za 1499,- zł;
  • Laptop Lenovo za 2099,- zł;
  • konsola Sony PlayStation4 z trzema grami w zestawie za 1499,- zł;
  • Robot odkurzający Roomba 615 za 999,- zł;
  • Sokowirówka Kenwood za 799,- zł.


Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep w dniach 2-4 grudnia i podzielą się swoją opinią o jego nowej aranżacji mają szansę na wygranie 55" telewizora Samsung o wartości 4699 zł oraz 2 nagród dodatkowych w postaci kart podarunkowych o wartości 500 zł.

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie
Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie


Sieć Media Markt, będąca liderem rynku elektroniki użytkowej w Polsce, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona klientów. Marka posiadając obecnie 58 sklepów inwestuje w internetowy kanał sprzedaży, otwierając jednocześnie kolejne sklepy stacjonarne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Kolejny sklep marki zostanie uruchomiony już 6 grudnia w Piasecznie.

Informacje dodatkowe:

Wioletta Batóg
Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.
Tel.: 022 517 11 86
e-mail: batog@media-saturn.com
http://www.mediamarkt.pl
facebook.com/MediaMarktPolska

O Media Markt

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 58 marketów w 48 miastach Polski.