czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1191

Rynek 20 - idealne miejsce na spotkania biznesowe i uroczystości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rynek 20" podaj

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie powstało wyjątkowe miejsce, idealne na uroczystości rodzinne, biznesowe, konferencje, szkolenia, a także kameralne spotkania. Doskonała lokalizacja w sercu pszczyńskiej starówki, naprzeciwko zamku, sprzyja wyjątkowej atmosferze podczas pobytu i umożliwia rozszerzenie programu imprez o zwiedzanie atrakcji turystycznych.

Rynek 20 - Kameralne Spotkania
Rynek 20 - wyjątkowa kamienica w Pszczynie


Rynek 20 to siedem eleganckich, położonych na dwóch piętrach, dwuosobowych pokoi oraz luksusowy apartament. Do dyspozycji klienta jest również salonik, który można wynająć zarówno w trakcie kilkudniowego pobytu w mieście lub jako kameralne pomieszczenie na czas ważnych spotkań biznesowych. Wystrój wnętrza oraz wspaniały widok na Muzeum Zamkowe wprowadza nie tylko wyjątkowe tło do negocjacji, ale również podkreśla prestiż prowadzonych rozmów.

Rynek 20 - Kameralne Spotkania
Rynek 20 - Luksusowy apartament


Turystom z kolei położenie kamienicy pozostawia wspaniałe wspomnienia bliskiego przebywania przy jednym z najpiękniejszych rynków w kraju, równocześnie gwarantując uczucie prywatności. Lokalizacja Rynku 20 o każdej porze dnia umożliwia spacer po ulicach niezwykłej pszczyńskiej starówki oraz parku, po którym chadzali niegdyś książęta i budząca podziw w ówczesnej Europie księżna Daisy.

Rynek 20 - Kameralne Spotkania
Rynek 20 - Ekskluzywne pokoje gościnne


Dla spotkań w większym gronie (do 50 osób) przewidziano specjalną salę bankietową. To nowoczesne i bogato wyposażone pomieszczenie jest idealne, gdy pojawia się potrzeba organizacji imprez okolicznościowych, artystycznych, wykładów, szkoleń czy konferencji.

Rynek 20 - Kameralne Spotkania
Rynek 20 - Nowoczesna sala bankietowa / konferencyjna


Przestronna sala wyposażona jest w wydajną wentylację i klimatyzację. Do dyspozycji gości jest projektor wraz z dużym ekranem i zestawem nagłaśniającym, urozmaicający szkolenia czy rodzinne imprezy o możliwość indywidualnej prezentacji filmów lub zdjęć. Na wyposażeniu sali znajdują się również odtwarzacz CD, radio internetowe, mikrofon, a także dostęp do Wi-Fi.

Rynek 20 - Kameralne Spotkania
Rynek 20 - Kameralne Spotkania


Rynek 20 umożliwia klientom wynajęcie całego obiektu na wyłączność, gwarantując tym samym kameralność organizowanych wydarzeń i pobytu w Pszczynie. We współpracy z restauracją Samanta oraz pizzerią BuongiornO oferuje również catering podczas imprez okolicznościowych, uroczystości lub spotkań biznesowych.

Zapraszamy! Tel. 692 020 300, @mail: info@rynek20.com

Rynek 20

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 20

kom. 692 020 300