czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2017
  • 26 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6422

Monitoring miejski wzbogaci się w tym roku o pięć nowych kamer

W tym roku planowana jest dalsza rozbudowa systemu monitoringu miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Zainstalowanych zostanie pięć nowych kamer. Wymienione zostaną również stare urządzenia pracujące w systemie analogowym (zastąpią je nowoczesne urządzenia cyfrowe).

Reklama

kamera, monitoring, kamery
Monitoring miejski wzbogaci się w tym roku o pięć nowych kamer. · fot. freeimages.com


To kolejny etap modernizacji systemu, który ma poprawić bezpieczeństwo na ulicach naszego miasta. W minionym roku straż miejska otrzymała środki finansowe, za które wykonane zostało nowe stanowisko monitorowania w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu.

Ponadto w serwerowni wymieniono rejestrator na hybrydowy nowej generacji, rozbudowano system nowych monitorów poglądowych wraz z procesorem i systemem nagrywania. Inwestycja wymagała również demontaż starych kamer analogowych i zabudowa nowych cyfrowych na Placu Jana Pawła II, Rondzie Solidarności oraz na ulicy Traugutta.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.