czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4527

Trekmondo: Dodatkowy rabat 7% na zimowe obuwie, odzież i sprzęt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Trekmondo" podaj

Artykuł sponsorowany:

Sezon zimowy w pełni. Mamy nadzieję, że wszyscy aktywni zimą są dobrze przygotowani do tego okresu. O nasze zdrowie i bezpieczeństwo dbają wtedy zarówno odpowiednia odzież i obuwie jak i niezbędny sprzęt.

Sklep Turystyczny Trekmondo, - ul. Mazańcowicka 20, Czechowice-Dziedzice


Przed wychłodzeniem w niskich temperaturach zabezpieczy nas stosownie do aktywności i warunków dobrana odzież techniczna, a odpowiednią przyczepność zapewnią trekkingowe lub wysokogórskie buty, w zależności od planowanych tras wspomagane dodatkowym sprzętem - raczki, raki, czekany, kijki.

Polecamy Państwu jeden z ciekawszych modeli butów dedykowanych do zimowych aktywności: Tecnica T-Cross High Synthetic Snow GTX, które zapewnią ochronę, wodoodporność, ale przede wszystkim ciepło. T-Cross High Synthetic Snow GTX gwarantują doskonałą przyczepność i kontrolę nad każdym krokiem stawianym w zaśnieżonym, oblodzonym, mokrym i skalistym terenie.Promocja dla czytelników czecho.pl!Do 10 lutego 7% rabatu na wszystkie towary na hasło ZIMA w sklepie stacjonarnym lub z kodem rabatowym ZIMA w trakcie zakupów internetowych.

Aktualna i pełna oferta znajduje się na stronie http://www.trekmondo.pl. Wszystkie towary dostępne tamże są również fizycznie dostępne w sprzedaży stacjonarnej.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego (Czechowice-Dziedzice, Mazańcowicka 20):
  • poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 - 13.00


Sklep stacjonarny posiada dogodną lokalizację, znajdując się tylko dwie minuty jazdy samochodem od skrzyżowania DK-1 z ul. Ligocką. Na miejscu znajduje się przestronny parking dla Klientów.

Lokalizacja:Sklep Turystyczny TREKMONDO

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Mazańcowicka 20

tel. +48 32 307 54 76
fax +48 32 739 03 12