czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 8462

Hotelarki i logistycy z ZSTiL w Czechowicach-Dz. w Irlandii - foto

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach wyjechali na dwutygodniowy staż do Youghal w Irlandii.

Hotelarki i logistycy z ZSTiL w Czechowicach-Dz. w Irlandii · fot. ZSTiL


Hotelarki miały praktykę w hotelach Ahernes i The Old Imperial, The RedStore Restaurant& Accommodation, a nasi logistycy w Spar, Lucy Furnishings, Tesco i SuperValu.

Uczniowie mieszkali u rodzin irlandzkich, gdzie mieli możliwość poznać kulturę irlandzką i podszkolić się w języku angielskim oraz zwiedzili przepiękne klify w Ardmore, Park Narodowy w Killarney, XIX-wieczne muzeum wiezienie w Cork.Zrobili tez udane zakupy w Penny's i na sławnym English Market w Cork.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały koordynatorki projektu Marzena Białek i Barbara Adamaszek.

Straż odbywa się w ramach projektu "EFFICIENT TRAVELS - EFEKTYWNE PODRÓŻE - TWORZENIE EUROPEJSKICH ŚCIEŻEK KARIERY" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.