Wiadomości

  • 18 lutego 2017
  • 11 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 27887

[ZDJĘCIA, WIDEO] Kolejna Strefa Mega Mocy na Placu Jana Pawła II

W sobotę "Pociąg do Stacji Forma", autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, zatrzymał się na Placu Jana Pawła II w Strefie Mega Mocy, gdzie po raz kolejny uczestnicy walczyli o tytuł Najsilniejszej i Najsilniejszego.Strefa Mega Mocy na Placu Jana Pawła II - 8.04.2017 · fot. BM / czecho.pl


Amatorskie Zawody w Konkurencjach Siłowych o puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic zostały przeprowadzone z podziałem na kategorie wagowe: kobiety open, junior open, do 85 kg, 85,01 kg - 100 kg, powyżej 100 kg. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach: przetaczanie opony na czas, spacer farmera, podnoszenie platformy z załadunkiem, wyciskanie belki, spacer buszmena.

Podczas zawodów wyłoniono także najsilniejszą Czechowiczankę oraz najsilniejszego Czechowiczanina.

Loading...


- Dziękuję oraz gratuluję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w "Starciu w Strefie Mega Mocy". Szczególne podziękowania kieruję do Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz do Urzędu Miasta za dużą pomoc w organizacji imprezy. Natomiast sędziemu Grzegorzowi Leski i Damianowi Kulig dziękuję za opiekę sędziowską nad zawodami. Z dużą przyjemnością gościłam u siebie zawodników z różnych miast: Kraków, Łaziska Górne, Gierałtowice, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska, Januszkowice, Międzybrodzie Żywieckie, Strumień, Góra - mówi Elżbieta Zarębska.

Kolejne starcie w Strefie Mega Mocy na Placu Jana Pawła II - 8.04.2017 · fot. Elżbieta Zarębska


Organizatorem zawodów jest Elżbieta Zarębska, współorganizatorzy to: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice. Sędzia główny Grzegorz Leski, wsparcia sędziowskiego udzieli Damian Kulig - wielokrotny mistrz Polski i Europy.

Strefa Mega Mocy na Placu Jana Pawła II - 8.04.2017
Strefa Mega Mocy na Placu Jana Pawła II - 8.04.2017 · fot. BM / czecho.pl

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.