Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 lutego 2017
  • 24 lutego 2017
  • wyświetleń: 11881

[ZDJĘCIA] Sportowe podsumowanie roku 2016 - gala w MDK

W piątek, 17 lutego w Miejskim Domu Kultury odbyło się Sportowe Podsumowanie roku 2016 w Gminie Czechowice-Dziedzice.

Sportowe podsumowanie roku 2016 - gala w MDK - 17.02.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Tytuł Sportowa Indywidualność 2016 roku otrzymał Rafał Pająk, a wyróżnieniem specjalnym uhonorowany został Jacek Drążyk.

Podczas gali uroczyście wręczono również stypendia sportowe i nagrody pieniężne dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe. Otrzymali je: Mateusz Borgieł, Dawid Byrdek, Jakub Gola, Bartosz Jarczok, Adrian Kulig, Piotr Morawski, Rafał Pająk, Izabella Socha, Dominik Starowicz. Nagrody pieniężne dla trenerów za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe otrzymali: Jakub Cebula, Krzysztof Dudek, Wioleta Homa, Miłosz Jarczok, Jan Kobędza, Krzysztof Ramenda, Dagmara Sikora, Tomasz Szary, Magdalena Żaczek.

Sport szkolny - drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach (dyrektor - Stefania Jachnik, opiekun - Artur Włoszek, zawodnicy - Dominik Giziński, Dominik Legierski, Dorian Letner, Patryk Pucka, Jan Waliczek, Michał Wojtas), Gimnazjum Publiczne nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach (dyrektor - Alicja Mizera, opiekun - Agata Krywult, zawodnicy - Bartosz Bielecki, Mikołaj Budny, Jakub Kasprzyk, Marcel Koziński, Kamil Kurczyk, Jakub Laszczak, Jan Machalica, Tomasz Makowski, Michał Pawłuszkiewicz, Adrian Samek, Kacper Woźniak), Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach (dyrektor - Katarzyna Kieloch, opiekun - Iwona Hassny, zawodnicy - Krystian Cyroń, Jakub Pająk, Sebastian Walczak, Patryk Warso, Konrad Wojciuk, Michał Zarębski).

Sport szkolny - indywidualny: Aleksandra Durkalec (Szkoła Podstawowa nr 2), Marcel Koziński (Gminazjum Publiczne nr 2), Kacper Łukaszek (Szkoła Podstawowa nr 2).

Kwalifikowany sport zespołowy: MKS Czechowice-Dziedzice - koszykówka dziewcząt (trener - Rafał Walusiak, zawodnicy - Natasza Barańska, Kinga Bronikowska, Julia Darnikowska, Natalia Dygowska, Maja Janiszewska, Ewa Jeż, Małgorzata Kaczmarczyk, Weronika Kaczmarek, Sylwia Łaś, Maja Pławecka, Wiktoria Witko, Zuzanna Wyrobek, Amelia Zielińska), UMKS TRÓJKA Czechowice-Dziedzice - piłka nożna (trener - Michał Gazda, zawodnicy - Konrad Adamecki, Wiktor Bartoszek, Piotr Chlebek, Adrian Dudek, Damian Garbacz, Kordian Gucz, Grzegorz Janusz, Dawid Jurczak, Oskar Kozak, Olgierd Kur, Bartosz Kus, Dawid Kukulak, Daniel Panek, Krzysztof Paszek, Igor Praciak, Patryk Pucka, Mateusz Rozmus, Mikołaj Seniow, Kacper Sikora, Adrian Sładczyk, Igor Spisak, Konrad Szpara, Robert Wieczorek, Mateusz Wojtyła).

Kwalifikowany sport indywidualny: Michał Gawlas, Małgorzata Hebda, Weronika Indeka (MKS - tenis stołowy), Sandra Kurczyna (MKS - siatkówka), Wojciech Grądzki, Nikodem Janik, Marcin Lubiński, Martyna Mikołajczyk, Alicja Niemczyk, Izabella Socha, Marta Wykupil (KS JUDO Czechowice-Dziedzice - judo), Marcin Hałas (nordic walking), Katarzyna Ciupak, Sandra Pilarz (UKS SET Kaniów - kajak polo), Kacper Bąk, Mateusz Borgieł, Sandra Brandys, Dawid Byrdek, Kacper Byrdek, Igor Drewniak, Jakub Gola, Kacper Grzechnik, Natalia Grzechnik, Dawid Janusz, Adrian Kulig, Wioletta Kupczewska, Piotr Morawski, Jan Paszek, Dominik Starowicz (MKS - kajakarstwo), Justyna Gąsiorek, Bartosz Jarczok, Paulina Kozioł, Samuel Kudyk, Bartłomiej Legut, Julia Marek, Błażej Niesytko, Jakub Pająk, Rafał Pająk, Mateusz Puto, Piotr Rutkowski, Marta Stryczek, Szymon Stryczek, Justyna Surowiecka, Magdalena Szpoczek, Patryk Warso, Bartłomiej Wokacz (LUKS Zabrzeg - lekkoatletyka).

Wyróżnienia dla osób i firm wspierających sport w naszej gminie: Krzysztof Jarczok, ZPM Ligota sp. z o.o., Hesbart, Strumet sp. z o.o., Części Tir Chlebek, FHU Energo Produkt, Mirosław Dylong, Vitasport, Twoja Koszulka, Dan Cake, FHU Kawalerek, Media Target, BH Podbeskidzie, Walcownia Metali Dziedzice SA, Autotest, Wigmar, Styl i Smak, Frezcom, CH Stara Kablownia, Lontex, Bestini, Akro, Kulig, PG Silesia, Aga Holtex, Art Power, CA Sport Broker, PUHP Unikat 2, Klub Muzyczny Chacharnia, Cyroń, Damian Pasiak, Fizjomed, Fit Dietetyk, Danel Centrum Ubezpieczeniowe, Polwax, Brugi, Kolnet, Głazowski & Łyczko, Bautech, Karcher Center Scarlett, Delteks, Rafbud, Asfaltbud.

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.