Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2017
  • wyświetleń: 2641

Pierwsze spotkanie chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w MDK

Za nami:

W środę 1 marca o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się pierwsze spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia

Celem jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach - fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej.

Podczas każdego spotkania będą odbywały się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu - mówią organizatorzy.

Spotkania będą odbywać się w każdą pierwszą środę miesiąca (z wyjątkiem maja - 10.05) o godz. 18.00 w MDK w Czechowicach-Dziedzicach.Wstęp wolny!

ups / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.