czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 27 lutego 2017
 • wyświetleń: 2089

Valcom: Usługi informatyczne, kasy fiskalne, terminale płatnicze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Valcom" podaj

Artykuł sponsorowany:

Firma Handlowo-Usługowa Valcom z Czechowic-Dziedzic oferuje wsparcie dla firm w zakresie stosowanych systemów i technologii informatycznych. Co ważne, działania firmy nie są ograniczone jedynie do usług serwisowych. Mając na celu rozwój i zadowolenie klientów, firma analizuje i proponuje najlepsze rozwiązania. Firma Valcom korzysta z innowacyjnych rozwiązań i bierze udział w różnych szkoleniach i eventach branżowych, tak aby stale podnosić jakość świadczonych przez nią usług.

Valcom2
fot. Valcom


Zakres usług firmy Valcom • Serwis sprzętu i oprogramowania
 • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
 • Wsparcie przy wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych w zakresie sprzętu i oprogramowania
 • Konsultacje w zakresie możliwości i opłacalności modernizacji oraz naprawy sprzętu komputerowego
 • Okresowa konserwacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
 • Archiwizacja danych
 • Projektowanie oraz budowa sieci komputerowych (przewodowe i bezprzewodowe)
 • Sprzedaż sprzętu i oprogramowania
 • Outsourcing IT - polega na częściowym lub całkowitym przejęciu przez firmę zewnętrzną obsługi zasobów informatycznych. Do podstawowych zalet stosowania tej metody należy: Stała obsługa przez wykwalifikowany personel pozwala skupić wszystkie siły do działania nad podstawową działalnością firmy; Umowa serwisowa gwarantuje jedną stawkę za świadczone usługi bez względu na dodatkowe koszty (sprzęt, szkolenia, liczba przepracowanych godzin); Brak problemów związanych z urlopami wypoczynkowymi lub zwolnieniami chorobowymi
 • Stałe dostawy do firm tuszy i tonerów


Kasy FiskalneOferujemy serwis i sprzedaż wysokiej jakości urządzeń fiskalnych polskiego producenta NOVITUS. Dobieramy urządzenia stosownie do potrzeb klienta. Dojeżdżamy do klienta przy sprzedaży oraz późniejszej obsłudze serwisowej. Oferujemy kasy i drukarki fiskalne proste, mobilne oraz te bardziej rozbudowane - systemowe. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdą Państwo kasę Novitus Next. Novitus next, pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana według najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Terminale PłatniczeKasy fiskalne uzupełniamy o terminale płatnicze PayTel. Terminal to rozwiązanie płatnicze dla punktów hanldowo-usługowych, w którym, pieniądze z transakcji sprzedaży trafią bezpośrednio na Twoje konto firmowe w dowolnym banku. Terminale PayTel to przede wszystkim proste i przejrzyste zasady bez ukrytych opłat. Stawki opłaty najmu oraz prowizyjne dobierane są indywidualnie.

Systemy zarządzania Handlem i GastronomiąSprzedajemy i wdrażamy oraz serwisujemy oprogramowanie handlowe przeznaczone dla firm, placówek handlowych, marketów i gastronomi (kawiarnie, pizzerie, puby restauracje itd). Jednym z naszych celów jest obsługa punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Dzięki nam, firma posiada pełną kontrole i wiedzę na temat wykonywanych usług i sprzedaży towaru od momentu przyjęcia go na stan do momentu sfinansowania transakcji. Poprzez poprawę jakości obsługi klienta, wprowadzeniu systemów zarządzania magazynem, wdrożeniu automatyzacji i analiz sprzedaży oraz systemów bezpieczeństwa, jakie oferuje nasza firma

Lokalizacja:FHU Valcom - Usługi IT - Kasy fiskalne

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Juliusza Słowackiego 2

kom. 720818207