Wiadomości

  • 28 lutego 2017
  • wyświetleń: 2165

Lato 2017: obozy sportowe z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńskie Centrum Rekreacji zaprasza do wspólnego spędzenia zbliżających się wakacji letnich: dzieci, młodzież i ich rodziców. Podczas każdego organizowanego przez PCR wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji


Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są o kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadanie odpowiedniej kadry trenersko-wychowawczej jak i właściwego standardu obiektów. Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

Obóz tenisowo-piłkarsko-taneczno-pływacko-tenisowy w Rewalu - pensjonat Tasarz


  • termin 1 turnusu od 23 czerwiec do 6 lipca 2017,
  • termin 2 turnusu od 5 lipca do 18 lipca 2017.


Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne, a pływanie na zaprzyjaźnionych z naszą grupą basenach. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Pan Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie i Bożena Słowik - srebrna medalistka Mistrzostw Polski dzieci do lat 12, zwyciężczyni turnieju regionalnego w Żywcu.

Obóz tenisowo-żeglarski - windsurfingowy w Lutrach - pensjonat Romanowskich


  • termin od 22 lipca do 3 sierpnia 2017


Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 5 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 5 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Pani Katarzyna Peroń - kobieta która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca, świetny fachowiec w tym co robi.

Od tego roku do w naszej ofercie znajdą się również zajęcia z zakresu windsurfingu. Na terenie ośrodka dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów.

Obóz jeździecko - tenisowo - taneczny z językiem angielskim w Nowej Wsi pod Włocławkiem - pensjonat Michelin


  • termin od 16 lipca do 29 lipca 2017


Wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin. Rok temu byliśmy tam po raz pierwszy i . Na terenie ośrodka sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego działającego przy pensjonacie, a taniec para tancerzy z Gliwic - Mateusz Wierciocha i Magdalena Bandalewicz, których prowadzi wychowawca tanecznych mistrzów świata, Pan Igor Gutovskyi

Kursy przygotowawcze do wakacji 2017Nie martw się jeśli nie potrafisz grac w tenisa ziemnego, pływać lub jeździć konno. Niech nie stresuje Cię brak umiejętności żeglarskich czy tanecznych. Pomożemy Ci jak najlepiej przygotować się do Twoich wakacji na specjalnych kursach przedwakacyjnych. Intensywne kursy w dwa miesiące i korzystne rabaty.

Szczegółowych informacji udzielają:
  • Janusz Mirek - 601541066
  • Grzegorz Grzelak - 605304314


Oddzwonimy na każdego sms-a z dopiskiem: LATO 2017 lub KURS PRZEDWAKACYJNY

Zapraszamy na stronę http://www.pcr-pszczyna.pl


Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza1e

kom. 601541066
kom. 605304314

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj