Wiadomości

  • 12 marca 2017
  • 2 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 13562

[WIDEO] Kilkadziesiąt osób ćwiczyło w centrum Czechowic-Dziedzic

1 kwietnia na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się impreza charytatywna "Milion Swingów dla autyzmu". Motywem przewodnim wydarzenia była pomoc dla dzieci dotkniętych autyzmem oraz propagowanie wśród ludzi wiedzy oraz świadomości na temat autyzmu.Impreza jest organizowana co roku w całej Polsce, a jej inicjatorem jest Marcin Kil. W Czechowicach-Dziedzicach będzie to pierwszy raz. Kilkadziesiąt osób wykonywało swingi odważnikami kettlebell.

Było też wiele innych atrakcji: animacje integracyjne dla dzieci i rodziców zorganizowane przez Bambini Sport, pokaz kalisteniki grupy Street Workout Bielsko-Biała, konkursy sprawnościowe zorganizowane przez klub Ironia, licytacje na rzecz dzieci dotkniętych autyzmem, pokaz Super Enduro w wykonaniu Karola Orawca i Kamila Szuty, pokaz pierwszej pomocy firmy Sporting Ratownictwo oraz pokaz Dogoterapii Forget-Me-Not.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rozwój Krajowego Towarzystwa autyzmu z siedzibą w Bielsku-Białej. Organizatorem imprezy był Centrum Kettlebell Czechowice-Dziedzice, zaś patronem burmistrz miasta Czechowice-Dziedzice. Portal czecho.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.