Wiadomości

  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 9520

Policjanci uratowali nastolatkę, która próbowała odebrać sobie życie

Dzięki szybkiej interwencji, policjanci z Czechowic-Dziedzic uratowali młodą kobietę. Nastolatka usiłowała odebrać sobie życie. Policjanci z wydziału kryminalnego, kierowani przez dyżurnego, niemal w ostatniej chwili odnaleźli dziewczynę i udzielili jej pomocy.

Od błyskawicznej reakcji dyżurnego i kryminalnych z Czechowic-Dziedzic zależało ludzkie życie. Każda minuta była ważna. Policjanci zostali poinformowani o dziewczynie, która usiłowała targnąć się na swoje życie.

17-latka nie odbierała telefonu, a kiedy wreszcie dyżurnemu udało się nawiązać z nią kontakt, nie chciała powiedzieć, gdzie się znajduje. Dyżurny podtrzymywał rozmowę i tak nią kierował, że udało mu się ustalić w przybliżeniu miejsce, gdzie była nastolatka. Natychmiast skierował tam patrol, który dzięki bardzo dobrej znajomości terenu, odnalazł młodą kobietę.

Młoda kobieta miała zakrwawioną rękę. Była wyczerpana i zziębnięta. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Nastolatka została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ups / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.