Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 6581

Wiosną ruszy termomodernizacja budynku OSP Zabrzeg

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach ogłosił przetarg na termomodernizację budynku Ochotniczej Staży Pożarnej w Zabrzegu. Szacowany koszt inwestycji to około 1,5 mln złotych.

Nowa elewacja remizy w Zabrzegu (projekt) · fot. materiały przetargowe


Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi: wykonanie wielobranżowych robót budowlanych, termomodernizację ścian zewnętrznych, dachu i częściowo podłóg, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wymianę instalacji odgromowej, wykonanie zewnętrznego drenażu opaskowego wokół budynku, wymianę rynien oraz rur spustowych, izolację ścian piwnicznych i fundamentowych, przebudowę przyłącza wody, wykonanie, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji mechanicznej z podziałem na obiegi, wymianę instalacji wewnętrznych (elektryczne, wodnokanalizacyjne, gazu i centralnego ogrzewania) z rozdziałem na trzy niezależne obiegi (niezależnymi licznikami bądź podlicznikami), częściowy demontaż ścian działowych i wzniesienie nowego układu pomieszczeń, remont schodów wewnętrznych i zewnętrznych, montaż zadaszeń, montaż łamaczy światła, montaż i uruchomienie odciągu spalin dla wozów bojowych, wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie,

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał wywiązać się z wszystkich prac oraz uzyskać pozwolenie na użytkowanie do 4 grudnia 2017 roku. Szacunkowy koszt inwestycji to 1,5 mln złotych.

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Zabrzeg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj