Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 12798

Jakub Krystyan w finałowej ósemce "Idola"!

Jakub Krystyan z Bestwiny idzie jak burza w polsatowskim programie Idol. W ósmym odcinku muzycznego programu jury wybrało finałową ósemkę. Wśród finalistów, których zobaczymy już za tydzień, znalazł się Jakub Krystyan! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne występy!

Loading...


Jakub Krystyan ma 23 lata, mieszka w Krakowie, a pochodzi z Bestwiny. Pracuje jako trener personalny. Posiada tytuł ze specjalizacją: instruktor kulturystyki. Oprócz tego dwa razy w tygodniu bywa na krakowskim Kazimierzu, organizując wernisaże, wystawy, wieczory poetyckie oraz czwartkowe JamSassion w jednym z lokali jazzowych.

Jakub Krystyan
Jakub Krystyan w finałowej ósemce Idola. · fot. polsat.pl


Jest samoukiem, który zawsze śpiewał pod prysznicem lub przy odkurzaniu, kiedy nie było nikogo w domu. Jest typem samotnika. W skład jego specjalistycznej diety wchodzi sześć posiłków dziennie, przy których pomaga mu czasami babcia. Uważa, że program "Idol" to jego ostateczna rozgrywka z samym sobą. Gra na klawiszach, gitarze i basie. Współpracował z Jarosławem Grzybowskim, perkusistą Golec uOrkiestra, Kubą "Bobasem" Wilkiem, zespołami Levi oraz Konfraternią Bluesa, z którą gra do dziś.

ups / czecho.pl

źródło: polsat.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.