Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 11492

Jakub Krystyan zachwycił widzów i zaśpiewa w kolejnym odcinku Idola

Człowiek o żelaznych muskułach i wrażliwej duszy - tak zapowiedział występ Jakuba Krystyana Maciej Rock w pierwszym odcinku programu "Idol" na żywo. Chłopak z Bestwiny zachwycił nie tylko jury, ale również widzów, dzięki czemu otrzymał przepustkę do kolejnego występu live.

Jakub Krystyan z Bestwiny
Jakub Krystyan zachwycił widzów i zaśpiewa w kolejnym odcinku Idola · fot. Idol Polska


Kuba wykonał utwór Leonarda Cohena pt. "Dance me". Jurorzy bardzo przychylnie ocenili jego występ. Wojtek Łuszczykiewicz powiedział, że każdy "wykon" Jakuba przyprawia go o gęsią skórkę. Zdanie to podtrzymała również Elżbieta Zapendowska. Z kolei Janusz Panasewicz krótko podsumował - po prostu facet.

W odcinkach na żywo liczą się jednak głosy widzów. To właśnie dzięki nim będziemy mogli oglądać Jakuba Krystyana w kolejnym odcinku, którego emisja już za tydzień w środę o godzinie 20.00 w Polsacie.Występ Kuby można obejrzeć także w serwisie ipla od 36:35 minuty.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.