Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5913

Michał Gawlas Mistrzem Śląska w tenisie stołowym!

W dniach 8-9 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w tenisie stołowym. Najlepszym zawodnikiem okazał się reprezentant czechowickiego MKSu - Michał Gawlas, który w rywalizacji ze starszymi zawodnikami wygrał wszystkie swoje mecze, pokonując w finale po raz pierwszy w sezonie reprezentanta gospodarzy 3:1.

Mistrzostwa Śląska Młodzików w Tenisie Stołowym - 8-9.04.2017 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


W turnieju drużynowym wystartowały 33 drużyny klubowe. Reprezentanci MKS Czechowice-Dziedzice (Olaf Then, Paweł Polok, Michał Gawlas) zdobyli srebrne medale, co jest dużym sukcesem biorąc pod uwagę, że nasza drużyna była jedną z najmłodszych w turnieju.

W turnieju gier podwójnych Michał i Paweł zdobyli jeszcze brązowe medale, a w rywalizacji dziewcząt nasza drużyna (Jagoda Ryt i Małgorzata Hebda) wygrała turniej eliminacyjny i zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski w Krośnie.

Prawdziwą ozdobą Mistrzostw Śląska była zwycięska akcja w meczu półfinałowym naszego zawodnika Michała Gawlasa, którą w mediach społecznościowych oglądnęło już ponad 18 tysięcy osób! Akcję grającego uchwytem piórkowym Michała (w czarnej koszulce) można zobaczyć poniżej.

BM / czecho.pl

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.