Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2017
  • 4 maja 2017
  • wyświetleń: 1864

10. urodziny Zakładu Optycznego OKULUS!

Artykuł sponsorowany:

PSZCZYNA. Już 10 maja 2017 r. Zakład Optyczny OKULUS będzie obchodzić 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji dla wszystkich klientów przeprowadzone zostaną przez lekarza specjalistę bezpłatne badania wzroku. Przygotowano także atrakcyjne promocje oraz upominki!

W związku z jubileuszem działalności ZO OKULUS, 10 maja 2017 r. dla wszystkich klientów przygotowano:
  • badania okulistyczne o wartości 70 złotych GRATIS (przy zakupie okularów);
  • szkła progresywne do 50% taniej;
  • druga para szkieł (tej samej mocy) o wartości 100 złotych GRATIS;
  • oprawy w atrakcyjnych cenach;
  • soczewki kontaktowe GRATIS;
  • rabat do 50% na wybrane okulary przeciwsłoneczne;
  • miłe upominki i słodki poczęstunek dla każdego klienta!


Uwaga! Obowiązkowe wcześniejsze zapisy: osobiście w Salonie OKULUS lub pod numerem telefonu 502 424 704.

Zakład Optyczny Okulus
Zakład Optyczny Okulus - Pszczyna, ul. Chrobrego 19


Nieduży Zakład Optyczny położony w samym centrum miasta przy ul. Chrobrego 19 powstał w 2007 roku. Od tego czasu, na przestrzeni lat zwiększał grono klientów. Przez ostatnie lata, nowi właściciele systematycznie poszerzają ofertę placówki. OKULUS w swoich progach stawia przede wszystkim na profesjonalną przychodnię okulistyczną. - Od lat oferujemy klientom możliwość bezpłatnych badań wzroku oraz dofinansowanie nawet do 100% na zakup szkieł, które zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki wieloletniej współpracy z NFZ z roku na rok obsługujemy coraz większą ilość mieszkańców naszego powiatu i nie tylko - podkreślają obecni właściciele Zakładu Optycznego OKULUS.

Zakład Optyczny Okulus
Zakład Optyczny Okulus - Pszczyna, ul. Chrobrego 19


W placówce przyjmują lekarze specjaliści ze znanego Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki w Katowicach. Na podstawie wywiadu z pacjentem oraz przeprowadzonych badań każdego fragmentu narządu wzroku, ustalają przyczynę wielu dolegliwości. Personel złożony jest również z wykwalifikowanych optyków, optometrysty, refrakcjonisty i ortoptysty. Gabinet OKULUSA to inwestycje w rozwój technologiczny. - W ostatnim czasie zakupiliśmy nowoczesny sprzęt pozwalający na jeszcze precyzyjniejsze i wnikliwe diagnozy badanego oka. Aparatura gwarantuje komfortowe i bezpieczne badania także dla najmłodszych - mówią właściciele.

W zakładzie przeprowadzane są komputerowe badania wzroku, diagnostyka jaskry (pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego), badanie dna oka, leczenie suchego oka i alergii oczu, ocena stopnia zmętnienia soczewki, badanie pola widzenia, usuwanie ciała obcego, usuwanie wrastających rzęs, dobór okularów progresywnych, badania kierowców, ekspertyzy wysokościowe oraz badania do pracy przy komputerze. Jako jedna z nielicznych placówek w Pszczynie wykonuje tomografię oka (badanie OCT), niezbędna w diagnostyce chorób siatkówki. W najbliższych dniach w Zakładzie Optycznym Okulus będzie również możliwość wykonania badania USG oka.

Zakład Optyczny Okulus
Zakład Optyczny Okulus - Pszczyna, ul. Chrobrego 19


- W dzisiejszych czasach nasz wzrok narażony jest na różne czynniki zewnętrzne, a ciągła praca przed monitorami komputerów, tabletami czy smartfonami przyśpiesza proces starzenia oczu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, współpracujemy z cenionymi na rynku optycznym, firmami produkującymi najlepszej generacji soczewki okularowe. Są to brytyjski producent Jai Kudo i francuski Essilor - informują właściciele.

Zakład Optyczny Okulus
Zakład Optyczny Okulus - Pszczyna, ul. Chrobrego 19


OKULUS to także salon optyczny z różnorodnymi modelami oprawek w przystępnej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. - W salonie służymy fachową pomocą w doborze nie tylko soczewek, ale również odpowiednich opraw. Staramy się podążać z duchem czasu, dlatego w naszych gablotach coraz częściej prezentujemy modne światowe marki, takie jak: RayBan, Vogue, Jai Kudo, Eva Minge, Crocs, Solano, Tonny, i-D Tokyo. Słuchamy naszych klientów, ciągle poszerzamy kolekcję, aby zadowolić ich gust. W naszej pracy ciekawe pomysły czerpiemy m.in. z wyjazdów na jedne z największych polskich targów optycznych organizowanych w Poznaniu. Poznajemy tam najnowsze trendy oraz rozwiązania z dziedziny optyki i okulistyki. Rozmawiamy ze specjalistami, słuchamy ich wskazówek, po czym wdrażamy nowe pomysły do naszego salonu - dodają właściciele.

okulus, logo, optyk


Zakład Optyczny OKULUS
Pszczyna, ul. Chrobrego 19, tel. 502 424 704, www.okulus.eu
Godziny otwarcia: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 9.00 - 18.00, piątek: 9.00 - 17.00