czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • wyświetleń: 5694

Budujesz lub remontujesz? Łap okazje na Jarmarku Budowlanym

Artykuł sponsorowany:

Serdecznie zapraszamy na II Jarmark Budowlany, który odbędzie się w piątek 12. maja w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Zielonej i Młyńskiej w godzinach 11:00-20:00. Uroczyste otwarcie będzie miało miejsce o godzinie 12:00.

Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach


Na terenie firm - organizatorów: Akces BK, Cezar oraz Domus pojawi się ponad 20 wystawców, którzy będą prezentować najnowsze rozwiązania i technologie wykorzystywane w budownictwie: od fundamentów, poprzez wznoszenie murów, instalacje, aż po wykończenia wnętrz i aranżacje terenów zielonych.

Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele firm:Atlas, Plastimet, Stalco, Leier Polska SA, Altax, Pipe Life, Blach Pol, XL-TAPE Sp. z o.o., ADW Sp.z o.o., Cedat Sp. z o.o., Simpson Strong, Ciret Color Expert, Altattera, TeknoAmerBlok Sp. z o.o., Wkręt-Met Klimas Sp. z o.o., Farby Kabe Polska Sp. z o.o., Tech-Service Polska, Renoartis, ORNO, Zamel, Kanlux, KONTAKT-SIMON, Wojnarowscy, AN-KOM, PAWBOL, Scame, BEMKO. Wystawcy z okazji Jarmarku przygotowali dla odwiedzających specjalne rabaty i upominki.

jarmark budowlany w Czechowicach-Dziedzicach


Ponadto podczas Jarmarku Budowlanego odbędą się również profesjonalne pokazy maszyn i urządzeń budowlanych. Będzie to jak zwykle nie lada gratka dla wykonawców budowlanych.

Jarmarkowe popołudnie uatrakcyjnią występny zespołów muzycznych: Big Band ZS Silesia, Hendon oraz In Plus. Nie zabraknie również tradycyjnego już grillowania i degustacji kuchni włoskiej.

Podobnie jak w zeszłym roku Jarmarkowi Budowlanemu towarzyszyć będzie prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych z Czechowic-Dziedzic. Na uczestników czekają ponadto warsztaty z upcyklingu oraz liczne konkursy, m.in. konkurs strzelecki na strzelnicy w podziemiach firmy Akces B.K.

Imprezie patronują Burmistrz Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice oraz Starosta Bielski.

Serdecznie zapraszamy

Więcej informacji: www.akces.info.pl/akces/aktualnosci/140-jarmak-budowlany

Mapa dojazdu