Wiadomości

  • 15 maja 2017
  • 22 maja 2017
  • wyświetleń: 18632

[WIDEO, ZDJĘCIA] Ogrody Daisy: pszczyński rynek ukwiecony

Przez cały weekend na pszczyńskim rynku można podziwiać kwiaty, krzewy i inne ozdoby ogrodowe. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji Ogrodów Daisy!

Otwarcie Ogrodów Daisy 2017 - 19.05.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Loading...


Ogrody Daisy składają się z trzech części. Pierwsza to gotowe ogrody pokazowe do zwiedzania zbudowane na terenie rynku i pszczyńskiej starówki.

Ogrody Daisy 2017 - ostatnie przygotowania - 19.05.2017 · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Ogrody Daisy 2017 - 20.05.2017 · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Na drugą część składają się wydarzenia edukacyjne. Są to m.in. pokazy, wykłady, szkolenia, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz konkursy z nagrodami. Wśród tegorocznych gości specjalnych m.in. Marek Jezierski - dziennikarz TVP 1. Trzecia część to kiermasz ogrodniczy, gdzie zainspirowani wystawą odwiedzający mogą dokonać zakupów roślin i sprzętu do swoich ogrodów.

Ogrody Daisy 2017 - 19.05.2017 · fot. BM / pless.pl


W tym roku organizatorzy zaplanowali pokazy światła, które po zmroku wprowadzą nas do innego świata. Za podświetlenie Ogrodów odpowiedzialna jest firma "GRODA - Aranżacja Realizacja Światła". Dodatkowo w piątek i sobotę po 22.00 na jednej z kamienic można było oglądać także pokazy mappingu. Więcej informacji na ten temat oraz obszerne galerie i filmy z tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Daisy Days 2017 · fot. Grzegorz Załucki


Ogrody Daisy są częścią 3-dniowego wydarzenia Daisy Days, które pod jedną marką łączy różne formy aktywności artystyczno-edukacyjnej mające związek z osobą księżnej, jej działalnością i ulubionymi zajęciami.

Loading...

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.