czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6546

Czy to dobry moment na Twój tatuaż?

Artykuł sponsorowany:

Tatuaż to znany od wieków, a właściwie od samych początków istnienia człowieka, sposób ozdabiania ciała. Początkowo stanowił dowód tożsamości czy przynależności do określonej grupy społecznej czy miejsca w hierarchii. Pierwotnie miał znaczenie rytualne, a na jego posiadanie mogli sobie pozwolić jedynie plemienni wojownicy. Tatuaż był zapisem sukcesów i zwycięstw.

Pracowania Tatuażu Greg'n'INK


Trwałe ozdabianie ciała w czasach współczesnych pozwala zamanifestować swoją indywidualność, charakter, osobowość. Tatuaże są kroniką życia, zainteresowań, ideologii i pasji. Ze względu na niezwykły postęp technik i doskonałości warsztatu tatuaż przeżywa obecnie swój rozkwit. Precyzja uzyskana dzięki współczesnemu sprzętowi (maszynki rotacyjne i igły o dowolnej grubości oraz trwałe pigmenty w farbach) pozwala na stworzenie na ciele człowieka dowolnego obrazu- zarówno odzwierciedlającego rzeczywistość jak i surrealizm oraz graficzne obrazy symboliczne.

Grzegorz Hernas zajmuje się tworzeniem tatuaży od 1999 roku. Po 12 latach pracy w Szkocji i Anglii postanowił wrócić do Polski i tutaj stworzyć Pracownię Tatuażu. Swoją pracę ukierunkował na doskonalenie tatuażu realistycznego, portrety oraz kolaże. Projekty wykonuje w oparciu o najnowsze technologie, programy graficzne, ale również, w razie potrzeby, nadal sięga po kartkę i ołówek. Przykładowe prace zamieszczamy pod artykułem.

Jeśli chodzi Ci po głowie pomysł na dzieło na Twojej skórze - umów się na spotkanie - telefon 515-351-444, strona na facebookU - Greg'n'INK