czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3693

[ZDJĘCIA] Międzynarodowy Turniej Piłkarski U-11 na obiektach MOSiR

W niedzielę 4 czerwca na boisku bocznym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach został rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłkarski U-11, zorganizowany w ramach mikroprojektu pn. "Rok czeski w Czechowicach-Dziedzicach".

Reklama

Międzynarodowy Turniej Piłkarski U-11 na obiektach MOSiR - 04.06.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W turnieju udział wzięli zawodnicy z Czechowic-Dziedzic oraz z zaprzyjaźnionych miast partnerskich - Orlovej oraz Hiddenhausen. W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn, po dwie z Czech, Niemiec oraz Polski. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym".

Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji ostatecznym zwycięzcą turnieju okazali się niepokonani tego dnia goście z Niemiec. Tuż za nimi uplasowała się pierwsza drużyna z Czech, a trzecie miejsce przypadło zawodnikom UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice. Na czwartym miejscu znaleźli się piłkarze drugiej drużyny z Hiddenhausen, kolejno zawodnicy UKS "Orlik 2012" Czechowice-Dziedzice oraz druga drużyna z Orlovej, która mimo wielkiego zaangażowania musiała uznać wyższość swoich rywali.

Pamiątkowe puchary oraz medale wręczali zawodnikom: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Damianem Żelaznym.

Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Turniej miał charakter sportowej zabawy. Pauzujące drużyny podczas turnieju spędzały aktywnie czas z animatorami, którzy przygotowali sportowe konkurencje z dziedziny piłki nożnej.

Uczestnicy turnieju oraz kibice otrzymali pamiątkowe koszulki promujące turniej. Po zakończeniu rozgrywek młodzi amatorzy piłki nożnej korzystali z kąpieli wodnych na miejskim kąpielisku.

Poziom rozgrywek turnieju był niezwykle wysoki. Zgromadzeni kibice byli świadkami wielu emocjonujących akcji i pięknych goli. Najważniejsza jednak była przyjazna atmosfera spotkania i rywalizacja w duchu fair play.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.