czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 czerwca 2017
  • wyświetleń: 9518

Wyjątkowa kuchnia, klimat i stylowe wnętrza w Dworku New Restaurant

Artykuł sponsorowany:

Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej to idealne miejsce na niebanalną randkę, rodzinny obiad czy wieczór z przyjaciółmi. Doskonale nadaje się do celebrowania wszystkich ważnych momentów w życiu. Zapraszamy codziennie na wyjątkowe dania, spotkania prywatne i biznesowe, a także do współpracy przy organizacji zamkniętych imprez okolicznościowych.

Dworek New Restaurant · fot. DWOREK NEW RESTAURANT Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 193


Dworek New Restaurant jest nietuzinkowym, wyjątkowym miejscem z własną historią i tradycją. Jego stylowe, niestandardowe wnętrza, urządzone we współczesnym klimacie wprawiają w zachwyt. Najważniejszym aspektem jest jednak wyborna, wyszukana kuchnia, jaką oferuje restauracja.

Wykwintne dania z menu przygotowuje doświadczony szef kuchni. Świeżość, odpowiednio dobrane składniki, kunszt kucharza, który łączy ze smakiem światowe trendy kulinarne z polską tradycją, zapewniają prawdziwą ucztę dla podniebienia, nawet u najbardziej wymagających gości. Przygotowywane dania przez naszego kucharza są zgodne z dewizą, w której danie musi kusząco wyglądać, dobrze smakować, aromatycznie pachnieć, a przy tym, rozpływając się w ustach, zaspokoić głód.

Dworek New Restaurant · fot. DWOREK NEW RESTAURANT Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 193


Dworek New Restaurant to doskonałe miejsce na zorganizowanie okolicznościowych przyjęć oraz na spędzenie niezapomnianych chwil pełnych dobrego smaku. Do dyspozycji Gości oddajemy pięć klimatyzowanych sal z różnymi akcentami architektonicznymi, w tym przyjemną piwniczkę z wyjściem na taras. Zapewniamy Państwu komfort i satysfakcję nie tylko z zorganizowanego przyjęcia, ale także na etapie planowania. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych gości. Każde wydarzenie przygotowujemy z niezwykłą starannością i precyzją, pomożemy wybrać odpowiednie menu oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły, a na specjalne życzenie klienta zorganizujemy ciekawe atrakcje.

Dworek New Restaurant
Dworek New Restaurant · fot. DWOREK NEW RESTAURANT Bielsko-Biała, ul. Żywiecka


Dodatkowo zachęcamy do udziału w wernisażach sztuki oraz warsztatach kulinarnych, które systematycznie organizowane są w Dworku New Restaurant. Polecamy warsztaty kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, co stanowi świetną zabawę, a także daje możliwość odkrywania i poszerzania swoich zdolności kulinarnych.

Dworek New Restaurant
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Żywiecka 193
tel.: + 48 33 817 83 40
marketing@dworekbielsko.pl
www.dworekbielsko.pl

Lokalizacja: