czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2017
  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 9588

Lato z Zapałem 2017 - warsztaty, szkółki, wycieczki, zawody

Za nami:

Jak spędzić wakacje bez nudy? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Powitanie lata 2017 - 24.06.2017 · fot. Magdalena Żaczek-Paszek


W sobotę, 24 czerwca na kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się "Powitanie lata 2017". Na uczestników tego wydarzenia, a w szczególności tych najmłodszych czekało wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11.00 gromadząc na starcie przygotowanego specjalnie na tę okazję biegu z przeszkodami Barbarian Kids blisko stu uczestników w wieku 4-13 lat. Podczas pokonywania trasy dzieci musiały zmierzyć się z: zasiekami, stromymi podbiegami, ściankami, oponami oraz wieloma innymi przeszkodami, które umiejscowione były na terenie kąpieliska.

Powitanie lata 2017 - 24.06.2017
Powitanie lata 2017 - 24.06.2017 · fot. Magdalena Żaczek-Paszek


Kolejną atrakcją przygotowaną tego pięknego słonecznego dnia były animacje Bambini Sport. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w różnorodnych: zabawach, grach oraz konkursach. Na terenie obiektu tego dnia pojawił się również dmuchany zamek oraz zjeżdżalnia, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, a następnie skorzystać z usługi malowania twarzy. Organizatorzy nie zapomnieli też o starszych uczestnikach imprezy, dla których przeprowadzony został trening kettlebell na świeżym powietrzu.

Powitanie Lata


W lipcu i sierpniu będzie można wziąć udział m.in. w szkółce pływackiej, tenisową, rozpocząć przygodę z zajęciami JUDO, a także wyjechać rodzinnie na wycieczkę lub na żaglówki w przypadku starszej młodzieży. Pełna oferta oraz szczegóły o zapisach i przebiegu imprez do pobrania w załączniku.

BM / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.