czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4175

Pijany mężczyzna zatrzymywał pojazdy na ulicy Narutowicza

Ponad trzy promile alkoholu miał mężczyzna, który w minioną sobotę tamował ruch na ulicy Narutowicza. Interwencję wobec mężczyzny podjęła straż miejska.

Reklama

- W dniu 17 czerwca strażnicy miejscy otrzymali interwencję od dyżurnego KSM aby udać się na ulicę Cmentarną w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie grupy osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Patrol podczas przejazdu na wskazaną interwencję na ulicy Narutowicza natknął się na idącego chwiejnym krokiem środkiem jezdni mężczyznę, który zatrzymywał pojazdy w ruchu - informuje straż miejska.

Jak czytamy w komunikacie strażnicy przekazali informację dyżurnemu, aby zadysponował inny patrol na interwencję przy ulicy Cmentarnej z uwagi na zagrożenie dla życia i zdrowia nietrzeźwego mężczyzny.

- Był tak pijany, że nawet nie wiedział, że interweniują w stosunku do niego funkcjonariusze. Został przewieziony do ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym w Bielsku-Białe,j gdzie pozostał do wytrzeźwienia z wynikiem ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - opisują zdarzenie strażnicy.

Drugi patrol, zadysponowany do interwencji na ulicy Cmentarnej, nie potwierdził zgłoszenia. Nikogo nie zastał.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.