czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5714

Samochody akumulatorowe dla dzieci! Umów się na jazdę próbną!

Artykuł sponsorowany:

Samochody elektryczne dla dzieci to hit na rynku zabawek oraz wymarzony prezent naszych pociech. Zabawka ta, z pewnością się nie znudzi, a nasze dziecko będzie z niej korzystało tak długo, jak długo będzie się w niej mieścić. Zapewnij małemu człowiekowi świetną zabawę, a przy tym potrzebną naukę niezbędną w ruchu drogowym. To fantastyczna i bezpieczna forma spędzania wolnego czasu.

commerico.pl
fot. commerico.pl


Firma Commerico proponuje Państwu zakup fantastycznej zabawki jaka obecnie króluje na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi modelami samochodów akumulatorowych oraz na jazdę próbną wybranym pojazdem. Z naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy Państwu dobrać odpowiedni model dla Waszych pociech. Zgodnie z zasadą 3xw czyli waga, wzrost, wiek, dopasowujemy nasze samochody do dziecka, by były one w pełni bezpieczne. Do wyboru mamy modele jednoosobowe oraz dwuosobowe (z dwoma siedzeniami). Taki model doskonale sprawdzi się dla dzieci w podobnym wieku, pozwoli na integrację i świetną zabawę. Nasze samochody sprawdzają się zarówno jako zabawka dla starszych i młodszych dzieci.

Zamień swojemu dziecku monotonny spacer wózkiem w niezapomnianą pełną wrażeń wyprawę samochodem. Pełną kontrolę nad pojazdem zapewni Państwu możliwość zdalnego sterowania pilotem. Możesz relaksować się i odpoczywać na ławce w parku a Twojemu dziecku dostarczyć wspaniałej zabawy. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość obsługi. Dbamy o każdy szczegół w doborze samochodu dla Waszych dzieci. Zadzwoń, by omówić szczegóły i umów się na prezentację oraz jazdę próbną wybranym samochodem.

Kontakt:
tel.: 696-474-986
commerico.pl