czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3098

SM podsumowała pierwszy weekend wakacji: było dużo interwencji

Straż miejska z Czechowic-Dziedzic podsumowała pierwszy weekend wakacji. - Jak co roku był bardzo obfity w interwencje - mówią mundurowi.

Jak wyjaśniają funkcjonariusze, dyżurny komendy straży w tym czasie otrzymywał wiele zgłoszeń dotyczących grup osób spożywających alkohol w miejscach publicznych, a także zakłócających spokój i porządek publiczny.

- Podjęliśmy w sumie ponad 50 interwencji w stosunku do sprawców wykroczeń. Przeprowadzono 132 kontrole miejsc publicznych. Z uwagi na popełnione wykroczenia na sprawców nałożono 5 mandatów kredytowanych i 1 gotówkowy, a także zastosowano 9 pouczeń. Wydano 8 poleceń porządkowych. 4 osoby zostały przewiezione do Ośrodka przeciwdziałania problemom alkoholowym w Bielsku-Białej. Jedną osobę udało się pozostawić w miejscu zamieszkania pod opieką rodziny - wyliczają strażnicy.

Straż miejska udzielała również wsparcia w podjętych interwencjach funkcjonariuszom policji.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.