czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2017
  • 22 lipca 2017
  • wyświetleń: 15981

[ZDJĘCIA] Pijany pracownik ukradł auto szefowi i doprowadził do kolizji

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który skradł z terenu firmy mazdę, a następnie spowodował tym samochodem kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Pijany pracownik ukradł auto szefowi i doprowadził do kolizji - 19.07.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:30. Mężczyzna, zatrudniony w jednej z czechowickich firm, skradł kluczyki do służbowej Mazdy. Mimo, że był nietrzeźwy wsiadł za kierownicę i ruszył w kierunku centrum miasta. Na ul. Drzymały doprowadził do kolizji z Fordem, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci, zatrzymali go chwilę później. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszy dzisiaj zarzuty. Za krótkotrwałe użycie cudzego pojazdu mechanicznego oraz jazdę "na podwójnym gazie" grozi mu do 5 lat więzienia.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała, bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.