czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2017
  • 31 lipca 2017
  • wyświetleń: 6612

[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee na MOSiR-ze

W weekend na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach odbywały się Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee.

Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee w Czechowicach-Dziedzicach - 29.07.2017 · fot. czecho.pl


29-30.07 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach był gospodarzem Mistrzostw Polski Ultimate Frisbee. Zawody odbyły się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią oraz trawiastym. Kibicować najlepszym drużynom z Polski można było 29 lipca od 9:00 do 21:30 oraz 30 lipca od 9:00 do 16:30.

zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach: Open oraz Women. Wśród kobiet złoty medal przypadł w udziale zespołowi Troubles. U mężczyzn natomiast bezkonkurencyjny okazał się zespół KS AZS AWF Girls Stay Home.

ultimate


W sprawnym przeprowadzeniu turnieju pomogli zawodnicy sekcji lekkiej atletyki Miejskiego Klubu Sportowego Czechowice-Dziedzice. Zawody organizowane na terenie naszej gminy odbyły się pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Klasyfikacja końcowa:Women's
Złoto - Troubles
Srebro - KS AZS Flowers

Men's
Złoto - KS AZS AWF Girls Stay Home
Srebro - Mojra
Brąz - Uprising
4. PERUN
5. Discover
6. Ultimatum Gdańsk
7. Old Man's Game
8. Partisans Olsztyn

aka, ab, kk / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.