czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2006
  • wyświetleń: 7976

Detektyw nie wierzy w skruchę kobiety

Piękna, mądra, władająca kilkoma językami 19-letnia Joanna Surowiecka z Goczałkowic zaginęła wczesnym rankiem 7 czerwca, w drodze na dworzec kolejowy w Goczałkowicach Zdroju. O 8.46 zadzwoniła do kolegi, ale nie zdążył odebrać telefonu. Czy to było wołanie o pomoc?

Reklama

- Dzwoniła znad Wisły, ale dziewczyny tam nie odnaleziono - mówi detektyw Arkadiusz Andała. Jednocześnie rodzice zaczęli otrzymywać telefony budzące nadzieję, ale komplikujące poszukiwania. Młoda kobieta przedstawiająca się jako pracowniczka pogotowia mówiła, że Joanna jest w cieszyńskim szpitalu, a innym razem twierdziła, że siedzą razem w kawiarni. Wysyłała też SMS-y o odnalezieniu Joanny.

- Zdesperowani rodzice poprosili Biuro Andała-Rutkowski o pomoc - mówi detektyw Andała. Udało nam się ustalić personalia dzwoniącej: to 22-letnia kobieta z Czechowic. Była zdumiona, kiedy się u niej pojawiliśmy. Tłumaczy się głupotą i żałuje.

Andała nie wierzy w skruchę zdemaskowanej kobiety. Podejrzewa, że może być czyimś łącznikiem.

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.