czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6947

Było gorąco i wskoczył do fontanny, zatrzymała go straż miejska

W poniedziałek nietrzeźwy mężczyzna postanowił schłodzić się, wskakując do fontanny na Placu Jana Pawła II. Zatrzymała go straż miejska.

- Około godziny 18.40 strażnicy miejscy zostali wezwani na interwencję przy Placu Jana Pawła II, a dokładnie w rejon fontanny, gdzie jeden z mężczyzn z uwagi na wysokie temperatury chciał się schłodzić wchodząc do miejskiej fontanny. Schładzał się również alkoholem w postaci piwa, które na miejscu spożywał, a także zakłócał spokój i porządek publiczny - opisują poniedziałkową interwencję strażnicy miejscy.

Interweniujący funkcjonariusze mężczyznę ujęli i przewieźli do miejsca zamieszkania, gdzie został przekazany żonie.

Straż miejska informuje, że kąpiel w fontannie jest zabroniona również przez zwierzęta. - Schłodzić się można, oblewając się wodą, lecz wchodzenie do fontanny jest zabronione z uwagi na bezpieczeństwo. Na terenie Czechowic działają również miejskie kurtyny wodne, które mają służyć właśnie schłodzeniu się w upalne dni. Są one zamontowane na ulicy Słowackiego - deptak, Park Północ ul. Polna oraz Plac Jana Pawła II - tłumaczą strażnicy.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.