czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4605

Zniszczył znak i nasadzenie przy rondzie, straż miejska ma nagranie

W środę około godziny 14.00 na ulicy Niepodległości (przy rondzie Solidarności) w Czechowicach-Dziedzicach zniszczone zostały nasadzenia i znak drogowy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Straż miejska ma już numery rejestracyjne pojazdu.

- Osoba zgłaszająca zapamiętała markę pojazdu i częściowe numery rejestracyjne. Strażnicy na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną. Następnie w komendzie straży został przeglądnięty materiał z monitoringu miejskiego, który nagrał całe zdarzenie. Odczytano numer rejestracyjny pojazdu, dzięki którym zostanie ustalony właściciel pojazdu - opisują przeprowadzone czynności strażnicy miejscy.

Nagranie zabezpieczono jako dowód. Mundurowi sporządzili również notatkę z ustaleń i sprawę przekazano na Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach celem prowadzenia dalszych czynności i ustalenia sprawcy zdarzenia.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.