Wiadomości

  • 5 września 2017
  • wyświetleń: 8580

Pracownia Tatuażu Realistycznego Greg'N'INK Grzegorza Hernasa

Artykuł sponsorowany:

Czy tatuaż może być sztuką? Budzi ogromne emocje i kontrowersje. Podoba się i nie podoba. Zachwyca i bulwersuje. Daje początek dyskusjom, ocenom, osądom. Czy nie podobnie jest ze sztuką? :)

Pracownia Tatuażu Realistycznego Greg'N'INK Grzegorza Hernasa


Ostatnio ktoś w komentarzu do zdjęcia pracy Grześka, na której było zdjęcie twarzy kobiety z malunkami napisał: jak mogłeś kogoś tak oszpecić dziarając twarz? Po krótkiej wymianie zdań okazało się, że komentujący za tatuaż uznał tylko malunki, a twarz była dla niego twarzą realnej kobiety. Po tym odkryciu oczywiście sam zapragnął mieć taki tatuaż ;) Realistyczny...

Grzegorz Hernas w swoich pracach na ciele stara się jak najwierniej oddać rzeczywistość. Najchętniej tworzy portrety, zwierzęta, elementy natury. Korzysta ze zdjęć i nie ubarwia ani nie ulepsza, ale portretuje realny świat. Czy to się udaje? Oceńcie na podstawie prac. Obok realistycznego tatuażu tworzy też wizje surrealistyczne, gdzie elementy rzeczywistości zestawione są w nietypowy, czasem szokujący sposób.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Pracowni i obejrzenia prac Grzegorza, w których obraz próbuje nas oszukać czy to co widzimy jest zdjęciem, czy tatuażem.

Kontakt z Pracownią Greg'I'INK przez stronę na fb lub telefonicznie - 515351444

Wszelkie ustalenia co do projektu, terminu realizacji - przez fb.

https://www.facebook.com/tattoogregory/