Wiadomości

  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 5109

Skok w nowy rok z GOjump! To najnowsza atrakcja na Podbeskidziu

Artykuł sponsorowany:

Nowy rok szkolny naprawdę zaczyna się w Parku Trampolin GOjump! Najnowsza atrakcja na Podbeskidziu przygotowała dla Was mnóstwo atrakcji, konkursów, super gadżetów oraz GOJUMPOWY PLAN LEKCJI. Akcja trwa w terminie 1-10 września, codziennie od 16:00!Specjalnie dla uczniów GOjump przygotował 10 dni szalonych atrakcji: skoczne konkurencje, nauka salta, konkursy i wiele więcej. Codziennie tuż po szkole (od 16:00), trenerzy będą organizowali zabawy!

Zadania tylko pozornie będą łatwe. Sprawdzimy m.in.:
  • Kto skacząc na trampolinie wrzuci piłkę do kosza?
  • Kto potrafi "przepłynąć" basen z gąbkami?
  • Kto grając w zbijaka najdłużej zostanie na boisku?


Każdy kto weźmie udział w zabawie otrzyma gojumpowy plan lekcji!


- Cieszymy się, że wszyscy wrócili już do Bielska-Białej. Jedni pożegnają u nas wakacje, inni wyskaczą szóstki, ale najważniejsze, że świetnie będą się bawić i nikt nie odejdzie z pustymi rękoma - zapowiada menedżerka parku Karolina Radomska - GOjump to największe Parki Trampolin w Polsce, z największą liczbą atrakcji, które dzieci po prostu uwielbiają!

GOjump · fot. GOjump Bielsko-Biała


Wszystkie zabawy, nauka salta, udział w konkursach będą w cenie biletu. Wystarczy wskoczyć do GOjump, założyć "gojumpetki" (czyli skarpetki antypoślizgowe) i bawić się na całego!

- Dzieci na pewno będą zadowolone z programu, który przygotowaliśmy. Oczywiście po grach i zabawach zostanie im jeszcze czas, by do woli szaleć w basenie z gąbkami, huśtać na linie lub skakać na wielką poduchę pneumatyczną - mówi menadżerka.

Park Trampolin GOjump, który ma blisko 2000 m kw., podzielony jest na trzy części - arenę główną z trampolinami, basenem z gąbkami, strefą skoków na ogromną, pneumatyczną poduchę, strefą wsadów do kosza, boiskiem do gry w zbijaka.

Oprócz trampolin jest też strefa akrobatyczna, gdzie już 11 września wystartują zajęcia sportowe w ramach Akademii GOjump. GOjump w swojej ofercie będzie miał zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych, Parkour, Akrobatykę, Capoeirę oraz Zajęcia Snowboardowe przygotowujące do sezonu zimowego.

W GOjump są także wyznaczone miejsca eventowe, w których można zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci, spotkania integracyjne, a nawet wieczór kawalerski czy panieński.

Park Trampolin GOjump przy ul. Legionów 26/28 w Bielsku-Białej jest otwarty 7 dni w tygodniu, w godz. 10-22. Bilety można kupić na stronie http://www.gojump.pl (indywidualne - 29 zł, grupowe - 19 zł).DO ZOBACZENIA!