Wiadomości

  • 2 września 2017
  • wyświetleń: 5504

Dalsza przebudowa ul. Traugutta w tym roku pod znakiem zapytania

Pod znakiem zapytania stanęła realizacja w tym roku drugiego etapu przebudowy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej było zmuszone unieważnić przetarg, gdy okazało się, że nie została złożona ani jedna oferta.

Traugutta, ulica, droga
Dalsza przebudowa ul. Traugutta w tym roku pod znakiem zapytania · fot. wiktoria / pless.pl


Ulica Traugutta to jedna z najważniejszych dróg w naszym mieście. W ubiegłym roku przeprowadzono pierwszy etap prac związanych z jej przebudową. Kosztował 1,5 miliona złotych. W ramach tych prac przeprowadzono modernizację na odcinku od ronda (na skrzyżowaniu ulic Traugutta, Drzymały i Narutowicza) do sklepu PSS Społem "Walcownik".

Tegoroczna inwestycja miała objąć kolejny odcinek o długości 650 metrów. Zakładano, że roboty zakończą się do końca listopada. Środki na ten cel zarezerwowano w budżecie powiatowym oraz gminnym.

Niestety do 17 sierpnia wykonawcy nie złożyli ani jednej oferty. Cztery dni później Starostwo Powiatowe poinformowało o unieważnieniu postępowaniu. Do dnia dzisiejszego nie został rozpisany kolejny przetarg.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.