Wiadomości

  • 7 września 2017
  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 12121

[ZDJĘCIA] Pociąg do Stacji Forma - Dietetyczne Starcie w TKKG

W poniedziałek 18 września o godzinie 17.00 na terenie MOSiRu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymał się "Pociąg do stacji Forma" - autorski projekt Elżbiety Zarębskiej.

Pociąg do Stacji Forma - Dietetyczne Starcie w TKKG · fot. Elżbieta Zarębska


Na tym przystanku już po raz kolejny swoich racji i przekonań dietetycznych broniło pięciu dietetyków z różnych dziedzin żywienia:
  • Arkadiusz Dec: przybliżył nam temat - zaburzenia metaboliczne, insulinoodporność, choroby tarczycy, diagnostyka, analiza, postępowanie dietetyczne i styl życia.
  • Karolina Ziebura: przygotowała prezentację multimedialną na temat "Nowe trendy w dietetyce",
  • lek.med Grażyna Milerska rozmawiała z państwem na temat "Równowaga kwasowo-zasadowa a zdrowie w XXI w"
  • Daria Zinkiewicz - próbowała przekonać nas do stałej zmiany nawyków żywieniowych - "Trening Zdrowego Życia".
  • Monika Kołosowska: Diet Coaching - opowiadała o unikalnym programie świadomego odżywiania nie tylko dla wiecznie odchudzających się.


Równocześnie z Dietetycznym Starciem na sali konferencyjnej krytej pływalni odbywało się spotkanie z Jackiem Ratusznik, którego sukcesy to mr Olympia, 2 Arnold classic Europ/Asia, wicemistrz Europy, 5 x Diamond Cup. Jacek opowiadał jak wygląda okres przygotowań zawodnika do zawodów w okresie masowym, a jak w okresie redukcji.

Elżbieta Zarębska: - Wszystkim osobom, które wzięły udział w Dietetycznym Starciu, oraz spotkaniu z Jackiem bardzo dziękuje. Kolejna impreza mająca na celu promocję zdrowego odżywiania uświadomiła mi dużą potrzebę organizacji w naszym mieście wykładów z zakresu dietetyki zarówno klinicznej jak i sportowej.

aka, ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj