Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2017
  • wyświetleń: 6274

Zerwali z mężczyzny spodnie, a póżniej okradli. Sprawców ujęto

Dwie osoby okradły 59-letniego mężczyznę z telefonu komórkowego, dokumentów, portfela z pieniędzmi oraz... spodni i butów. Sprawcy zostali zatrzymani.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 20.00 na ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach.

- Na miejscu zastano klęczącego na czworaka 59-letniego mężczyznę bez spodni oraz butów, który oświadczył, że został okradziony przez dwie znane mu z widzenia osoby. Poszkodowany oświadczył, że sprawcy zdjęli z niego spodnie w którym znajdował się telefon komórkowy, portfel wraz z dokumentami oraz gotówką - relacjonują strażnicy miejscy.

Na podstawie rysopisu mundurowi skojarzyli potencjalnych grabieżców. Dane sprawców przekazano patrolowi łączonemu straży miejskiej i policji, a poszkodowanego przewieziono do miejsca zamieszkania, gdzie odebrała go żona.

Chwilę później patrol łączony zlokalizował podejrzanych o ten czyn. Sprawców ujęto celem prowadzenia dalszych czynności.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.