Wiadomości

  • 18 października 2017
  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 10134

[ZDJĘCIA] XV Bieg śladami ks. Józefa Londzina w Zabrzegu

W sobotę, 21 października na terenie stadionu MOSiR w Zabrzegu odbył się "XV bieg śladami ks. Józefa Londzina", który wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".

XV Bieg śladami ks. Józefa Londzina - 21.10.2017 · fot. MOSiR


Celem imprezy jest uczczenie pamięci Patrona Szkoły Podstawowej w Zabrzegu, ks. Józefa Londzian oraz popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży. Na starcie biegu pojawiło się łącznie 404 zawodników. Sześciu najlepszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplomy a trzy pierwsze miejsca medale. W klasyfikacji drużynowej po raz kolejny najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach.Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, sołectwo Zabrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zabrzegu.

Najbliższym biegiem z cyklu "Biegiem po zdrowie" będzie "XXVI Bieg Niepodległości", który odbędzie się 11 listopada, na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.

aka, BM / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.