Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2017
  • wyświetleń: 16496

[ZDJĘCIA] Wypadek w Kaniowie, dwie osoby trafiły do szpitala

Do bardzo groźnego zdarzenia, doszło około godziny 12:15 w Kaniowie. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca i pasażer Citroena, trafili do szpitala. Trwają czynności na miejscu zdarzenia.

Wypadek w Kaniowie - 20.10.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że starszy mężczyzna jadący Toyotą Corollą, ulicą Krzywolaków od strony Czechowic-Dziedzic, nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem i wymusił pierwszeństwo na kierującej Citroenem C1, która jechała główną ulicą Batalionów Chłopskich w stronę Bestwiny.
Siła uderzenia była na tyle duża, że wytrącony z toru jazdy Citroen, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Na miejsce zdarzenia, błyskawicznie wezwano wszystkie służby. Strażacy lokalnego OSP, udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczyli rannych do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Stan kierującej i pasażera Citroena był poważny i trafili oni do szpitala. Sprawca zdarzenia został zapatrzony na miejscu zdarzenia przez lekarza pogotowia ratunkowego.

Policjanci z bielskiej drogówki, przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności pod kątem wypadku drogowego. Na głównym skrzyżowaniu w Kaniowie występowały spore utrudnienia w ruchu, które trwały do godziny 13:45.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.