czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 listopada 2017
  • wyświetleń: 4214

Piękna czy praktyczna, czyli jak wybrać idealną bramę wjazdową

Artykuł sponsorowany:

Brama wjazdowa to wizytówka posesji. Dobrze dobrana stanowi przedsmak domu, doskonale dopełnia jego styl i podkreśla wyjątkowy charakter miejsca. Jest też granicą, oddzielającą ciepło własnej, domowej przestrzeni od zgiełku ulicy i chaosu zabieganego świata. Z jednej strony - wita i zaprasza potencjalnych gości, z drugiej - chroni spokój domowego ogniska.

Stalowe ogrody - przykładowe realizacje


Jaka powinna być idealna brama wjazdowa? Przesuwna czy skrzydłowa? Zdobiona czy minimalistyczna? Jedno jest pewne: brama wjazdowa zdecydowanie powinna odzwierciedlać gust właścicieli posesji. Możliwości jest jednak wiele, a wybierając wśród szerokiej gamy dostępnych na rynku rozwiązań nietrudno popełnić błąd. A przecież zakup bramy wjazdowej to niemały wydatek. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by nie popełnić częstych błędów przy zakupie bramy..

Błąd #1: Najważniejsze, by brama wjazdowa była pięknaWygląd bramy jest ważny, jednak nie najważniejszy. Brama wjazdowa przede wszystkim musi zapewniać bezpieczeństwo mieszkańcom posesji, chronić dobytek i zabezpieczać przed wizytami niepożądanych gości. Właśnie dlatego wybierając bramę koniecznie zwróć uwagę na jej jakość. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupiona przez Ciebie brama będzie dostosowana do Twoich potrzeb i wygodna w codziennej obsłudze, wybór masowo wytwarzanego produktu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Najtańsza brama z marketu w perspektywie czasu może okazać się też znacznie droższa niż solidny produkt, wykonany przez doświadczonego rzemieślnika.

Jeśli dysponujesz niewielką posesją z krótkim podjazdem wybierz bramę przesuwną zaś jeśli kształt ogrodzenia jest nieregularny a jego przednia część - wąska, lepszym rozwiązaniem będzie brama rozwierna. W przypadku posesji, na którą wjeżdża codziennie kilka samochodów, najlepiej sprawdzi się brama automatyczna, sterowana pilotem. Najwygodniej będzie, jeśli zdecydujesz się na wybór kompletnego ogrodzenia z pełną automatyką od razu - pozwoli to uniknąć niedopasowania produktów do siebie oraz zwiększenia kosztów.

Pamiętaj, że bramę kupuje się co najwyżej kilka razy w życiu, nie sposób więc dobrze znać się na temacie. Tworząc bramy dla naszych klientów zawsze dbamy o to, by przed złożeniem zamówienia Klient znał różnice pomiędzy poszczególnymi produktami i - korzystając z naszych rad - wybrał najwygodniejszy dla siebie wariant. Jeśli wybierasz bramę i nie jesteś pewien które rozwiązanie wybrać, chętnie posłużymy radą: www.staloweogrody.pl/kontakt.

Błąd #2: Najważniejsze, by brama wjazdowa była praktycznaJak to? Przecież przed chwilą przekonywaliśmy, że przy wyborze bramy najważniejsza jest jej funkcjonalność! Dla nas to jednak nic dziwnego. Nawet najsolidniejsza nie będzie w pełni satysfakcjonującym rozwiązaniem, jeśli nie będzie podobać się właścicielom.

Po pierwsze: brama wjazdowa powinna być dobrana do stylu całej działki. Koniecznie dopasuj też wygląd bramy do innych kutych elementów wykończeniowych, takich jak furtki i balustrady. Dopasowanie do siebie tych elementów na pewno przełoży się na znakomity efekt wizualny. Właśnie dlatego warto zdecydować się na wykonanie przęseł, bramy, furtki i balustrad w jednej firmie. Na naszej stronie możesz sprawdzić, jak pięknie wyglądają takie realizacje: www.staloweogrody.pl/galeria, a najświeższe realizacje zobaczysz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/staloweogrody/

Wybierając wygląd bramy wjazdowej koniecznie weź pod uwagę także miejsce, w którym zlokalizowana jest Twoja działka. W spokojnej i cichej okolicy niska ażurowa brama sprawdzi się doskonale, która zupełnie nie zda egzaminu w miejscach ruchliwych i głośnych.

Wybór bramy wjazdowej do domu to nie lada wyzwanie. Skorzystaj więc z usług rzemieślnika, który będzie prawdziwym artystą w swoim fachu. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że Twoja brama będzie oryginalna i nieszablonowa, doskonale dopasowana do charakteru domu oraz Twojego gustu, a przy tym solidna i trwała. Sami jesteśmy przekonani, że właśnie dzięki takiemu podejściu w Stalowych ogrodach od lat tworzymy bramy, furtki i balustrady, które zachwycają.

Stalowe Ogrody - Wyrobek PrzemysławĆwiklice, tel. 697 978 842Godziny otwarcia:
  • poniedziałek 07:00-16:00
  • wtorek 07:00-16:00
  • środa 07:00-16:00
  • czwartek 07:00-16:00
  • piątek 07:00-16:00
  • sobota 07:00-16:00
  • niedziela nieczynne