czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2017
  • 14 listopada 2017
  • wyświetleń: 4842

Będą nowe ekrany przy DK1. Wcześniej analiza akustyczna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na stworzenie ekspertyzy technicznej dla zadania: "Wymiana i konserwacja ekranów akustycznych wzdłuż DK1 w m. Czechowice-Dziedzice".

Reklama

ekrany dźwiękochłonne
Ekrany akustyczne w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


W ramach zleconej przez GDDKiA ekspertyzy, specjalistyczna firma wykona analizę akustyczną w oparciu o 24-godzinne pomiary hałasu. Pomiary hałasu powinny być wykonywane w dni robocze w jednym punkcie referencyjnym i dwóch punktach dodatkowych.

W każdym z wyznaczonych punktów pomiarowych wykonawca będzie musiał zrobić pomiary natężenia ruchu, prędkości pojazdów i warunków atmosferycznych. Pomiary mają być prowadzone równolegle do pomiarów hałasu.

ekrany dźwiękochłonne
Ekrany akustyczne w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Projekt wykonawczy winien przewidywać konserwacje konstrukcji wsporczych oraz modyfikację urządzeń ochrony przed hałasem dostosowując ją do obecnie obowiązujących standardów akustycznych.

Ekspertyza techniczna ma być gotowa w terminie do 2 miesięcy od podpisania umowy GDDKiA z wykonawcą.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.