czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 3589

Pił alkohol na cmentarzu, był agresywny i wulgarny

Na cmentarzu przy ulicy Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach nietrzeźwy mężczyzna spożywał alkohol, był wulgarny i agresywny. Interwencję wobec niego podjął łączony patrol policji i straży miejskiej.

Reklama

Jak informuje straż miejska, mężczyzna miał przyjechać odwiedzić grób swojego brata. - Siedział na grobie i spożywał alkohol, ponadto zachowywał się w sposób agresywny i wulgarny wobec pracowników cmentarza, którzy zwrócili mu uwagę, aby zachował odpowiednią dla tego miejsca powagę i pamięć o osobach zmarłych, czym wzbudzał powszechną odrazę i zgorszenie przypadkowych przechodniów - opisują zdarzenie funkcjonariusze.

Mężczyzna został ujęty i przewieziony do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu został rozliczony za swoje nieobyczajne zachowanie dwoma mandatami karnymi przez funkcjonariuszy policji.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.