Wiadomości

  • 17 listopada 2017
  • 19 listopada 2017
  • wyświetleń: 6771

[ZDJĘCIA] Objazd na ulicy Górniczej. Na Silesię dojedziemy przez lotnisko

Za nami:

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach (przy PG Silesia), w najbliższy weekend, pojawią się utrudnienia dla kierowców. Przez dwa dni - w sobotę i niedzielę - przejazd będzie zamknięty.

Remont przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach - 18.11.2017 · fot. Paweł Labza / czecho.pl


Wykonawca prac remontowych informuje, iż w oparciu o zatwierdzony przez Starostę Powiatowego w Bielsku-Białej projekt tymczasowej organizacji ruchu w ciągu drogi gminnej - ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach, od godziny 7.00 w sobotę, 18 listopada do godziny 20.00 w niedzielę, 19 listopada, przejazd kolejowy w ciągu ulicy Górniczej zostanie zamknięty dla ruchu samochodów.

Dojazd do PG Silesia oraz firm i budynków mieszkalnych znajdujących się za przejazdem kolejowym będzie się odbywał objazdem, poprowadzonym przez teren lotniska Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji.

objazd
Trasa objazdu

ab, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.