Wiadomości

  • 25 listopada 2017
  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 10419

Lodowisko czynne od 1 grudnia. Będą zmiany w organizacji

Tradycyjnie 1 grudnia zostanie otwarte lodowisko MOSiR-u. W tym roku miłośników łyżwiarstwa czekają pozytywne zmiany. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadza nowy system wchodzenia na ślizgawkę.

lodowisko, mosir
Lodowisko z lotu ptaka - 18.02.2014 · fot. czecho.pl


Najważniejszą zmianą, która zajdzie na czechowickim lodowisku, będzie ujednolicenie systemu płatności. Dotychczas łyżwiarze wykupowali bilet na konkretną turę. O 1 grudnia wejść na ślizgawkę będzie można tak samo jak na basen - po uiszczeniu opłaty otrzymamy pasek magnetyczny. Jeśli przekroczymy liczbę minut, system automatycznie naliczy dopłatę, którą należy uregulować w kasie.

Jak informuje kierownik obiektu Stanisław Zagól, będzie obowiązywał jeden karnet na basen i na lodowisko. - Aktualnie trwają testy firmy zewnętrznej, która wprowadza system. W nocy mrozimy taflę, w dzień utrzymujemy. Wszystko powinno być gotowe na 1 grudnia - dodaje kierownik lodowiska.

Nowy cennik lodowiska poznamy w połowie przyszłego tygodnia.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.