czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3029

Jak oceniacie szpitale nadzorowane przez powiat bielski?

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej zachęca do wyrażenia swojej opinii i przekazania swoich obserwacji oraz uwag dotyczących działalności placówek służby zdrowia nadzorowanych przez powiat bielski.

szpital pediatryczny
Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej · fot. materiały prasowe


Mowa o trzech placówkach: Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej, Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Bielsku-Białej oraz Bielskim Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej.

- Państwa sugestie i opinie wyrażone w krótkiej anonimowej ankiecie dadzą nam cenną wiedzę potrzebną przy wprowadzaniu konkretnych zmian mających poprawić jakość usług medycznych - informują urzędnicy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.bielsko.pl/ankiety-dla-pacjentow lub na stronach internetowych poszczególnych placówek. Można je także wypełnić w wersji papierowej, podczas wizyty w każdej z tych placówek.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.