Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2006
  • wyświetleń: 1656

Nie wsiądę z Tobą do tego auta...

Rusza społeczna kampania pod hasłem "Prowadzę, jestem trzeźwy". Obejmuje Warszawę, Śląsk, Kraków, Poznań i Gdańsk. Organizatorzy chcą nie tylko promować trzeźwość wśród kierowców, ale zachęcić ich bliskich, aby zdecydowanie sprzeciwiali się siadaniu za kierownica po wypiciu alkoholu.

Z ankiety przeprowadzonej na potrzeby kampanii wśród kierowców zatrzymanych za jazdę po pijanemu wynika że bardzo wielu z nich prowadziło na podwójnym gazie wracając z rodzinnych imprez. - mówi inicjator akcji duszpasterz trzeźwości archidiecezji katowickiej ks. Piotr Brząkalik

Kampanię pomogła księdzu zorganizować jedna z katowickich agencji reklamowych. Przygotowano ponad 400 billboardów , a także reklamy na autobusach miejskich i kilkanaście tysięcy breloków z napisem "prowadzę, jestem trzeźwy" . Będą je rozdawać kierowcom policyjne patrole.

Radio Mega FM

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.