Wiadomości

  • 19 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3842

Małgorzata Hebda i Michał Gawlas z medalami Mini Olympic Games!

W dniach 16-17 grudnia, na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego, został rozegrany finał Mini Olympic Games w tenisie stołowym.

tenis stołowy, hebda, gawlas
Małgorzta Hebda oraz Michał Gawlas medalistami Mini Olympic Games w tenisie stołowym! · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


W zawodach wystartowało trzech zawodników MKS Czechowice-Dziedzice. W sobotę do najlepszej ósemki turnieju wśród dziewcząt awansowała Małgorzata Hebda, a wśród chłopców Michał Gawlas. Niedziela 17 grudnia, na długo zapadnie w pamięci trenera Tomasza Szarego. Jego podopieczni wygrali mecze ćwierćfinałowe oraz półfinałowe i zameldowali się w finałach.

Największą niespodziankę tego dnia sprawiła Małgorzata Hebda, która pokonała w finale Julię Furman z Wrocławia po raz pierwszy w karierze i została mistrzem Mini Olympic Games. Ostatnim meczem tego dnia, był finał chłopców z udziałem zawodnika MKS Czechowice-Dziedzice, Michała Gawlasa. Po zaciętym pojedynku Michał musiał uznać wyższość Miłosza Sawczaka z Limanowej i stanął na drugim stopniu podium.

Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenera Tomasza Szarego.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.